OCYNKOWANE KRATY POMOSTOWE KRATY WEMA KRATY

Kraty mostostal, kraty zgrzewane, kraty pomostowe stany magazynowe. W punkcie utrzymania niskich kosztów wytwarzania krat zgrzewanych potrzebne jest zastosowanie powtarzalno¶ci modułu kraty szeroko¶ci B=1000mm. Kraty zgrzewane z płaskowników nośnych grubości od 2 do 5 mm i bardzo przygotowanych prętów łączących (poprzecznych) średnicy 6 mm. Zgrzewane kraty tej formie eliminują możliwość poślizgu prawie w jakichkolwiek warunkach.
Kraty SERRATED (antypoślizgowe) charateryzują się tym, że są zwiększony współczynnik tarcia. Kraty TWS nadają się do użytku za oraz na zewnątrz, a wybór rodzaju żywicy kupi na zapewnienie ochrony przed korozją chemiczną i szkodliwym działaniem promieni UV oraz właściwości przeciwpożarowych. Maty w ciągu dalszej obróbki są dzielone na pewne wymiary (kraty), obramowywane a następnie poddawane zabezpieczeniu antykorozyjnemu.
Szczególnie polecamy Państwu kraty wema i mostostal szerokim zastosowaniu także estetycznych parametrach technicznych. Kraty zgrzewane zrobione są z płaskowników nośnych poprzecznie powiązanych ze sobą prętami okrągłymi, żłobionymi dla przeciwdziałania poślizgom. Z rady na bliską myśl ekspercką oraz obecność zaawansowanych narzędzi w parku maszynowym Widar, możemy zaoferować kratownice pomostowe w całości przystosowane do spraw swoich Użytkowników.

wirówka do oleju na bliskim magazynie spotykają się kraty i okresy w ocynku ogniowym, ale również maty zgrzewane nieocynkowane (czarne). Wszystkie swoje materiały są wspólne z częścią DIN 2453 a powłoka System pomostów technicznych z kratami Wema i wspornikami z recyklingowanego tworzywa Oferujemy szeroką skalę produktów ze pewni: - kraty pomostowe i stopnie. Formowane kraty grają w sukces procesu tworzenia kraty grp włókien szklanych z żywicą utwardzaną termicznie.
Kraty wariantu Mostostal, kraty wema, ecosolution , kraty podestowe ocynkowane ogniowo zgrzewane i tłoczone na podjazdy dla kalekich, przykrycia kanałów, wycieraczki, stopnie schodowe z kraty wema, schody zewnętrzne. Kraty takie bierze się wszędzie tam, gdzie wskutek obecności lodu, śniegu lub smarów chciane jest ubezpieczenie szczególnego bezpieczeństwa.